Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy zawodnik w Motorze Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2019 r. o 14:57 Powrót do artykułu
Może coś z niego będzie, nie ma tatuażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to jeszcze nie koniec okienka, jeszcze z pięciu zapewne zakontraktują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kiego grzyba,sezon jest już stracony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie ładne koszulki macie. Takie różowiutkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOTOR TO MA SZTAME Z UNIO CHRUBIESZÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień bez prezesa ściskającego się z nowym piłkarzem dniem straconym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, zmodyfikowali cele na sezon, będą walczyć o utrzymanie więc obrońca wskazany. A na serio - kiedy do tego klubu wejdzie jakiś NIK? Bo to co się tam wyprawia to się w głowie nie mieści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak informacji o nowym transferze!!!! Pokuta musi być!!! Żeby Wielkiego Szamana nie poinformować!!?? Już mi to tu przysyłać do mnie!!! Na kolana niech padnie i przyrzeknie ze Bedzie gryzł trawę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A badnia to on przeszedł??? Juz mi go wysylac do Szamana a potem do mnie!! Karte trza podbic!! Potem walkower bedzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piłkarz w koszulce różowej, pan po prawej w czerwonych spodniach. A tęczowych ubrań tam w Motorze nie macie? Barei tam tylko brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzmocnienie defensywy w kontekście walki o utrzymanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kiego grzyba,sezon jest już stracony
 E tam stracony. Może się jeszcze utrzymają. Trzeba mieć nadzieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który to już transfer tego lata ? 18sty? 20sty ? Po co tyle tego szrotu ściągać.... Przecież na tym samym poziomie to można mieć 6-7 zawodników odpowiedniej klasy i reszte swoją młodzież i też będą grali to samo. Przy tylu transferach to powinni tą ligę roznieść po wszystkich kątach bez porażki z czterema remisami.
Jak by Ci się chciało policzyć to byś wiedział, że przyszedł 14-ty zawodnik. I miejmy nadzieję, że przyjdzie 15-ty, napastnik z prawdziwego zdarzenia. Nie siedzący na ławie w I lidze ale grający w drugiej albo trzeciej nawet ale z sukcesami. Jak by Ci się chciało policzyć to byś wiedział, że 18 odeszło, więc wciąż jest mniej niż mogłoby/powinno być. Ale przecież Ci się nie chce. Pisać pierdy, o których nie masz pojęcia zawsze jest łatwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał w Garbarni solidne mecze. Myślę że pomoże Motorowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...